BİYOGRAFİ

Çağlar Eren, 19 Ağustos 1985 yılında İzmir'de doğmuştur. Lise öğrenimini Elektronik bölümünde tamamladı. Üniversitede Endüstriyel Elektronik, İşletme, Halkla İlişkiler & Tanıtım bölümlerini okuduktan sonra yüksek lisansını Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimiler Enstitüsü Turizm işletmeciliği ve Otelcilik ana bilim dalında yaptı.

2003 yılında turizm sektöründe çalışmaya başladı. 26 yaşında iyi bir konaklama tesisinde operasyon müdürlüğü yaptı. Yazılım, pazarlama ve turizm sektörüne yönelik bilgi birikimiyle turizmde dijital pazarlamanın gelişimine katkı sağlamıştır. Turizm sektörüne yönelik araştırmalarıyla yurt içi ve dışındaki otellere ve de seyahat acentalarına dijital pazarlama danışmanlığı yapmaktadır. Eren, ayrıca online seyahat acentası HolidayKoala.com 'un kurucusu ve sahibidir.

Turizm sektörüne yönelik hem akademik hem de özel danışmanlık kapsamında dijital pazar araştırmaları bulunmakta, ingilizce ve almanca bilmektedir.

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ

Html5, Css3, Php7, Java Script, MySql, C, Java, Python, Linux, Windows, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Illustrator, Adobe After Effects, Otel Programları vd.

DİJİTAL PAZARLAMA
Dijital Pazarlama Danışmanı
Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz. Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.

Doğrudan görünen metodlar pazarlamada kullanılır, fakat zaferin güvencesi dolaylı metodlardır.

Çağlar EREN